Luottamusmiehet

 

 

KOTKAN KAUPUNKI:

 

Pääluottamusmies

Varapääluottamusmies

Pirjo MussaloCamilla Rockas
040-509 4256044-930 4362
 

 

Luottamusmies KVTES, pääasiassa Varhaiskasvatuksen
vastuualue                                                         

Camilla Rockas p. 044-930 4362                                    

KVTES varaluottamusmies, 
pääasiassa varhaiskasvatuksen vastuualue

 

Katri Erkkilä p.050-341 2228

 

 

 

Luottamusmies KVTES,
pääasiassa Opetustoimen
vastuualue

Tuija Pajala-Kauranen, p. 040- 5575950

Varaluottamusmies KVTES, pääasiassa Opetustoimen vastuualue

 
Zaida Öhman
  

Luottamusmies KVTES,
muut vastuualueet

Mia Rautiainen, p. 041-7526771

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kotkan kaupungin luottamusmiesten s-posti osoitteet:
etunimi.sukunimi@kotka.fi

 

 

 

KYMIJOEN RAVINTOPALVELUT

 

 Pääluottamusmies                            

 

 

 

 

 

 

Varapääluottamusmies

 

Saila  Marttila p. 040-752 4382,
saila.marttila@makunne.fi 


Sirpa Voutilainen
sirpa.voutilainen@makunne.fi  

 

 

 

 EKAMI

 

 Pääluottamusmies:

Varapääluottamusmies

 Markku Hinkkanen p.050-576 5827 

 markku.hinkkanen@ekami.fi

 

 

SOTEK-SÄÄTIÖ

 

Luottamusmies

Keijo Kumanto

Varaluottamusmies

Ulla Jalkanen

keijo.kumanto@sotek.fi    ulla.jalkanen@sotek.fi
  

KASTEK OY

 

Pääluottamusmies

Varapääluottamusmies

Heidi Pohju p. 040 - 489 8625
heidi.pohju@kymsote.fi 

Tuija Miettinen, 
tuija.miettinen@kymsote.fi

 

 

 
  
  
  
  

 

 

 

 

 

 

 

Ota rohkeasti yhteyttä